Jsem ješte panna?

Dobrý den.
Mněla jsem v sobě předmět velikosti zhruba od začátku klávesy A po konec klávesy H. Znamená zo že už nejsem panna? Pár krát jsem už masturbovala před tím, ale nikdy krev netekla... Ale někde jsem četla že to je jenom pár centimetrú od pochvy...čili mohl to teoritky zavinit i tampón? A že jsem si toho tim pádem nevšimla, protože ze mně stejně tekla krev? Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Miroslave díky za info,já blbec si představila klávesnici u klavíru a pořád jsem přemýšlela jak je ta vzdálenost myšlena.....

Každopádně,jestli Vás to tolik zajímá,zda jste nebo nejste panna,tak si skočte v pondělí na gyndu...

Další odpovědi:

Zlatý

od A po H ? To je docela málo ne? :D
Re-hu: Asi 10cm, změř si to na klávesnici :D

Stříbrný

Podle mé klavesnice je to asi deset cm. záleží jak je předmnět tlustý. V bláně jsou otvory na odtok menstruační krve takže pokud se násilím neprotrhne nemusí to vubec krvácet.Ani si s tím nemusíš dělat starosti pokud si tam nezaneseš nějakou špínu a infekci je tento experiment docela normální. pokud ti schází nějaký kluk zatím si kup robertka, nemůžeš s ním prijít do maléru.

Zlatý

Já se ale lekla,mě zase napadla ta klávesnice celá od PC:)Já snad dostanu infarkt!

Zlatý

1. Jak velká vzdálenost je mezi klávesou A až H?
2. Krev ti téct nutně nemusí.
3. Menstruačním tamponem o panenství nepřijdeš.

Doplňuji:
>kropítko - mě také jako první napadla klávesnice klavíru :-)

Bronzový

Jéžiš,to je dobrý,všichni mlátíme do počítače,a mě taky napadl první klavír.
Ještě jste mohla napsat co to byl za předmět.
A teď vážně,všichni si tady s Tebe děláme srandu,ale my to tak nemyslíme.Jestli jsi panna nebo ne,to Ti asi fakt řekne gynekolog,ale myslím si,že se za pannu můžeš považovat do té doby,než se vyspíš s klukem.Oni to stejně nepoznají.Někdy můžeš krvácet,ale někdo vůbec ne,někoho to trochu bolí a někdo to ani nepocítí.A hodně děvčat přijde o panenskou blánu,třeba u sportu,nebo právě u té mastrubace.Takže pokud jsi ještě nespala s klukem,tak jsi určitě poctivá.

Zvědavost - ta nádherná lidská vlastnost.
Ovšem přijít o panenství s předmětem - tristní.

Stříbrný

Běžte k lékaři,ten Vám řekne jak jste na tom.Tady jsou to jen spekulace.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.