bedunka

Poradíte, jak vyřešit problém dle popisu?

Původní neotázka
Jsem diabetik.potrebuji potvrzeni peo posudkovou komisi.nela jsem zvyseny cukr a doktorme posila do nemocnice.

Mohu odmitbout i kdyz mi zpravu nenapise.a prijdu o duchod kdyz nedodam zpravu od diabetologa?opravde nemohu chodit pravidelne do zamestnan

Odpovědi
Drap

Bez potvrzení , nebo lékařské zprávy nikdo nemůže nemoc uznat. Vyřídit potvrzení neni problém.

Kepler

Ve vlastním zájmu bych do té nemocnice na vyšetření šel. Obvoďačka přece nemůže vědět, jaký je tvůj aktuální zdravotní stav. Na základě zprávy od diabetologa ti pak potvrzení vypíše.

ivzez

ID se většinou nepřiznává „jednou provždy“,
zdravotní stav se po nějaké době zkoumá znovu.

Nedoručíte-li posudkové komisi potřebné podklady,
můžete o ID přijít. Praktická lékařka k vyhotovení zprávy
potřebuje zprávy od odborného lékaře.