Avatar uživatele
Th0m4s

Jsem bi, gay, nebo hetero?

jak bych začal… vždycky se mi líbily holky už jsem byl v posteli s holkou a vzrušovalo mě to, ale ještě jsem neměl sex a nikdy se mi žádnej kluk nelíbil jenom teďka nedávno jsem viděl jednoho týpka a asi nad tím moc přemýšlím, ale vzhledově vypadal dobře podotýkám jen, že mě sexualně vůbec nebere, ale bojim se, že k němu chytím city, nebo je to jen nějakej obdiv nebo něco. Předem díky za odpověď.

Zajímavá 0 před 76 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Máš zbytečné starosti, dělej to, co ti vyhovuje a bez přemýšlení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Na základě toho, co jsi mi napsal, se zdá, že jsi převážně heterosexuální, ale také jsi mohl prožít nějakou formu estetické nebo romantické přitažlivosti vůči muži. To je naprosto normální a neznamená to nutně, že jsi gay nebo bisexuální. Lidé se mohou cítit fyzicky nebo emocionálně přitažliví k lidem stejného pohlaví a přesto se identifikovat jako heterosexuální. Asi nejdůležitější je nechat věci plynout přirozeně a nesnažit se příliš se značkovat nebo se cítit škatulkovaně. Sexuální orientace je široké spektrum a u mnoha lidí se může lišit v průběhu času. Pokud jsi ohledně svých pocitů zmatený, mohl by ti možná pomoci rozhovor s odborníkem, jako je psycholog nebo sexuolog.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Počkej deset let, a pokud to bude pořád takové 🤪, jako popisuješ: vyhledej sexuologa.

Tady není sexuologická poradna pro puboše. 🙄🙃

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kde žiješ? Smol na to ještě mockrát se „nachytáš“ na kluka kamo>>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=most+beau­tiful+trans&tbm=is­ch&ved=2ahUKEw­jOl5_E4aWEAxVyp­P0HHfR_C80Q2-cCegQIABAA&oq=mos­t+beautiful+tran­s&gs_lp=EgNpbWciF­G1vc3QgYmVhdXRpZnVsIH­RyYW5zMgcQABi­ABBgTMgcQABiAB­BgTMgcQABiABBgTMggQAB­gFGB4YEzIIEAA­YCBgeGBMyCBAA­GAgYHhgTMggQAB­gIGB4YEzIIEAA­YCBgeGBNImhZQwQpY4hFwAH­gAkAEAmAHQAaAB­ggaqAQUzLjIuM­bgBA8gBAPgBAY­oCC2d3cy13aXo­taW1niAYB&scli­ent=img&ei=kQnKZY6LPP­LI9u8P9P-t6Aw&bih=747&­biw=1536

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek