Arcimozek

Jíte v lese plody lesa?

Já když jdu do lesa na špacír a vidím tam například jahůdky nebo borůvky, tak si vždy zobnu. Moc mi to chutná, je to dar přírody lidstvu. Děláte to též? Nebo to přehlížíte, pokud zrovna na někaký dar narazíte?

Odpovědi
Rokio

Do lesa moc často nechodím. Nemám rád lesy. Vyjímkou je městský lesík, jelikož je tam chodník, takže se tam jde skvěle.

Pokud v lese potkám keř s borůvkami, ostružinami, či malinami (nebo s jiným ovocem), tak rád ochutnám.

elkon

Nezodpovědnost není na místě. https://www.vi­talia.cz/clan­ky/strach-z-lesnich-boruvek-tasemnice-lisci/

Drap

Sbírám a jím