RAB

Jíte to???

Jíte lilek, cuketu, houby, ančovičky, sushi a olivy? Znám totiž hodně lidí (včetně mě), kteří to nejí.

Nejlepší odpověď
quentos

ano. Houby niluju ve všech formách, olivy k vínu mám za vynikající pochoutku a obalovaná cuketa je taky jedna báseň. Lilek jsem okusil jen několikrát, ale je rovněž vynikající. Nemohu než na uvedené potraviny za sebe pět samé superlativy.

Další odpovědi
Lucimia

likek, cuketa – ANO
houby – ANO
ančovičky – NE
sushi – měla jsem jednou a už snad ani ne
olivy – ANO

Lucy13

tak vůůbec nejím olivy ty jsou dost odporný, sushi jsem ještě nezkusila snad bude možnost, ančovičky a lilek vůbec nejím a houby občas leda když jsou smažený. 😉Zatím

BENYTA

Krom té odpornosti,jinak snad syrovou rybu nemůžu,samozřejmě podle mě,nazvat,jsou všechny ostatní uvedené potraviny mnamky,vypíchnu lilek,sice je pracnější ho připravit,ale opečený s česnekovým máslem…navíc,jako jedna z mála potravin obsahuje vitamin K.

GangstaHelper

Cukety – zřídka
Houby – nejím
Ančovičky – nejím
Sushi – sním, ale ne pravidelně
Olivy – nemusím

Myslím, že tyto pokrmy jsou z té kategorie, kterou jí jen malá část lidí.

panenka

Kromě SUSHI jím RAB všechno.
Cuketu-obaluji a smažím,dělám z ní taky cuketové karbenátky,cuketu plním sekanou a zapékam.
Z hub jím žampiony
ančovičky a olivy si nechávám vždy dávat do pizzy

Miroslavst

Můžeš si mě přidat mezi ty známé, co to nejí. Tedy krom těch hub. Houby můžu, ale to ostatní ne.
A panenko, to tě musí mít doma rádi, když jim z toho děláš karbanátky nebo obaluješ. Vždyť tomu chybí maso!!!!!

haniya

lilek, cuketa, houby, ančovičky a olivy patří mezi mé oblibené. sushi mezi ně nepatřím.

roxy52

Ze všech vyjmenovaných věcí mám nejraději řízek,knedl a zelí.:))

annas

Olivy zelené i černé používám i při přípravě masa, přidávám do slaných moučníků, cukety připravuji na x způsobů (inspirace od Jany Štěpánkové – vynikající je zelí, používám do moučníků (nedělám smažené kvůli dietě), lilek občas. Houby miluji, ale sama je neumím sbírat. Sushi jsem zatím nevyzkoušela, neláká mě. Ančovičky jen zcela výjimečně.
Jedničkou je pro mě cuketa na sto způsobů – nejvíc v létě, ale často i v zimě.

ReHu

Z toho, co jmenuješ – nejím nic. Cuketu občas přidávám do bábovky apod. Je pak pěkně vláčná. Někdy se přidávají brambory.

Klarisa

Kromě ančoviček a sushi jím vše ostatní,je to moc dobré,nejraději mám cuketu,dělám z ní bábovku,zelí a jíné dobroty.Pěstuji ji na zahrádce každý rok.Měla bys ji jíst,je zdravá.

Jahoda

Lilek – ANO
Cuketa – ANA
Houby – ANO
Ančovičky – ANO
Sushi – ANO
Olivy – ANO