Andrílek

Co nejraději jíte?

Nejlepší odpověď
anonym

večeře

Dobrá anketa,žeˇ" nic"
to bysme tu asi nebyli

Další odpovědi
Nazdar Bazar

nic

Hm. Zajímavé, dám si k obědu večeři.
Doplňuji:
Přijdu do restaurace a zažádám o oběd. Personál se mně zeptá jaké konkrétní jídlo bych si přál, načež spontánně odpovím „všechno.“ Číšník se podiví, cože ?
Moje odpověď zní:„Nepřemýšlel jsem nad tím.“

da ny

všechno

Vše z toho co smím jíst. Strava pestrá, vyvážená ;)
Bohužel, po nevratné změně ve zdravotním stavu se musím vzdát některých pokrmů. Knedlo, vepřo můžo bez „zela“, čočku a polévku nezvládám a mléko (kaše, pudink, jogurt) též ne.
Některá jablka (zelená, moučná), kiwi , lískové ořechy a některé ryby nejím kvůli alergii.
Nechutnají mi pomeranče, mušle, niva, hermelín, ústřice a rýžový nákyp.
Jinak jsem všežravec – ráno, v poledne, svačiny, večer, II. i III. večeře :))))

www

večeře

Už jsem chtěl na tuto otázku začít vyjmenovávat která jídla nejraději jim a vidím s překvapením, že ve nezajímá co, ale KDY ☹
Tedy večer.

geekocz

večeře

Hlavně proto, že snídám rychle, někdy vůbec. Obědvám málo, někdy oběd vynechám, ale na večeři si vždy čas najdu :)

lota

všechno

asi jak kdy. Někdy ani nerozlišuju oběd/svačinu/ve­čeři.