Jezdíte taxíkem a co zvýšení cen za služby?

Mohl by mi někdo vysvětlit, proč se musí zvýšit cena za kilometr a jiné služby taxi. Jaké jsou náklady na provozování taxi, že chtějí zvýšit na 40 kč/km.? Možná, že se jedná jen o Pražské taxi. Používáte jejich služby a budete je využívat i když zdraží? Co jsem znal taxikáře, tak nikdy netrpěli chudobou a neboleli je ruce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Taxi používám pouze když jsem v takovém stavu, že sám domu prostě nedojdu. A to mi je jedno kolik stojí, jsem rád že jsem doma.

Kdo nejezdí každý den tomu to může být jedno

Další odpovědi:

Stříbrný

V sousedních zemích prvního světa stojí km 40 až 45,-Kč....a ten první, nebo tři první - jak kde, stojí ještě víc. Ale třeba v Portugalsku stojí zase km jen 25 až 30,-Kč.
A Praha je první svět se vším všudy, někde na venku (pražský název pro jiná česká města) jsou samozřejmě ty ceny nižší (i Mc Donalda) :DDD

Teď k tomu "chtějí zvýšit": taxikáři si nemohou nic zvyšovat...tedy sami...je to věcí města (úřadů):D

Zlatý

Neřeším "zvýšení cen" - pokud nějakou službu chci - a mohu si ji dovolit, využiju jí - a zaplatím...
Pokud ji nechci (a nebo si ji dovolit nemohu) - nevyužívám a ani neplatím...
;-)

Stříbrný

Taxíkem jezdím pouze v nezbytném případě. Když je něco nezbytně nutné, tak cenu neřeším. Pro denní dojíždění do práce bych taxi pochopitelně nepoužíval.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.