hanulka11

Jestlipak víte , čím je proslulé Údolí Sejfů?

Doplňuji:
V povodí Tiché Orlice, se nachází vadětínské Údolí Sejfů. Každé jaro je zdobí tisíce květů bledulí-je to nádhera ,tato oblast je tím proslulá.Více si přečtete v diskuzi
.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Myslíte že tímto Chovatelská stanice z Údolí Sejfů – Bílý švýcarský ovčák.

Další odpovědi
tuCZek

místo kde vyhazoval vybrakovaný sejfy?

tom004

Dobrý den. Pro turisty jsem našel toto,ale čím je proslulé,jestli vůbec něčím, to nevím.

Zdroj: http://www.tu­ristika.cz/mis­ta/udoli-sejfu-