Jestli už se to nebude opakovat

Dobrý den chtěla bych se zeptat před rokem jsem v práci utrpěla nervové zhroucení hlavně mi k zhroucení přispěla otcova mrtvice chtěla bych se zeptat jestli se to nervové zhroucení bude opakovat nebo už ne teď už chodím 5 měs.do práce ale stále si nemohu zviknout předem děkuji za odpověď Simona

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

No to víte Simono,že se to opakovat v žádném případě nemusí.
Já vám doporučuju toto:Na psychiku působí vůně,zkuste se jimi obklopit doma i všude jinde(aviváže, aromalampy, parfémy atd....),často ale v přiměřeném množství,protože nic se nemá přehánět.Opravdu to pomáhá!

myslim ,ze nesmyte myslet na spatne veci,urcite hraje roly i psychika

Zlatý

ZŘEJMĚ JSTE UTRPĚLA NĚJAKÉ NERV.ZHROUCENÍ Z TOHO ŽE VÁŠ TATÍNEK DOSTAL MRTVICI.OPAKOAT BY SE TO NEMĚLO

Pokročilý

Nechci vás strašit,ale já se hroutím nervově vždy když mám velký problém.Zhroutila jsem se když jsem v jeden den přišla o práci i o manžela,když matka onemocněla a zemřela.Pomáhá mi příroda,koníčky a také modlení.Vždy se něco přihodí a člověk se slabší náturou to neustojí.Je třeba myslet pozitivně a mít kolem sebe někoho kdo pomůže.Když je člověk sám je to horší.Zkuste meditovat,číst knížky duchovního charakteru.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.