dust8

Jeli jste už někdy v sanitce a proč?

Odpovědi
Kelt

Ano, protože...

jsem šel po operaci kýly na kontrolu a ta rána se otevřela, tak mi zavolali sanitku.

Dochy

Ano, protože...

  1. měli pocit že s nohou na kterou se nemohu postavit si opravdu sám na pohotovost nedojdu
  2. anafylaktický šok s fibrilací jim připadal jako dostatečný důvod pro okamžitý převoz

da ny

Ano, protože...

1×, mne „posbírala“ na ulici RZP, při lékaři vyloučeném/ne­rozpoznatelném GEU
http://lekarske­.slovniky.cz/le­xikon-pojem/geu
Několikrát, jako poacient (po operaci a na kontrolní vyšetření).
Ze stejných důvodů, jako doprovod s dítětem.
Služebně, s pacientem, jako doprovod, když chyběly sanitářky.

Emefej

Ano, protože...

Mnohokrát, vojenskou sanitku UAZ452 jsem měl na povel. Byl to nejsnadnější způsob, jak do kasáren propašovat alkohol.

Malvína

Ano, protože...

Ano, jela jsem sanitkou a není tomu zase tak dlouho. Ošklivě jsem si pořezala nohu, krve jak na jatkách, i malovat jsem musela. 🙂