Jednou bych chtěl studoval politologii,nevíte jestli existuje střední politologická škola?A pokud ne na jakou školu jít?

Škola

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Škola, která poskytne všeobecné vzdělání, je gymnázium Navíc přijímací zkoušky na vysokou školu se dělají v rozsahu učiva gymnázia.

Když studujete odbornou školu, je třeba se víc na přijímací zkoušky připravovat, protože některé předměty na SŠ mají menší hodinovou dotaci. .

Příklad. třeba student obchodní akademie má nevýhodu v matematice. Když ji na VŠ zvládne, tak na rozdíl od gymnazistů zná základy účetnictví a orientuje se i dalších ekonomických předmětech.

Střední školu s oborem poliologie jsem nenašla. Zvolila bych tedy gymnázium.

Jinak vysoké školy, kde se dá politologie studovat.

http://www.stredniskoly.com/…

Další odpovědi:

Bronzový

Možná nějaká soukromá. Šel bych na gymnázium, kvůli všeobecnému rozhledu. A potom na vysoké politologii.

Bronzový

Buď gympl nebo nějakou veřejnou správu. Mám spolužáka, se kterým jsem chodila na gympl a teď je na filosofický fakultě na politologii a velmi spokojen. Ale z velký části se asi teda budeš muset zajímat sám. Přečíst si hodně biografií, zajímat se o dění a tak... Ten můj spolužák působí i na městě v jedný politický straně, jezdí na konference a tak, takže už má hodně dobře našlápnuto do budoucna. Tak snad se ti taky bude dařit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.