mosoj

Jedna vědecká.

Američtí archeologové nalezli v Nevadské poušti, v hloubce 10m, odpovídající stáří 15.000 let, měděný drát. Z toho usoudili, že již tehdy byl v Americe zaveden telefon. Jejich ruští kolegové kopali u Moskvy v hloubce 20m, která odpovídá stáří 30.000 let, a nenašli vůbec nic. Z toho Rusové usoudili, že již před 30.000 lety existovalo v Rusku bezdrátové spojení

Nejlepší odpověď
led

Psst, teraz ste skoro prezradili najväčšie tajomstvo ľudstva. Čo Rusi a Američania, pch.
To nebola telefonná linka, ale odposluch pre nemenovanú agentúru (Sis Atlantída) zo stredu Europy.

Další odpovědi
Hykam

No jo v rusku byli vždycky vepředu 🙂