pukula

jeden kluk se mi vážně líbí už tři roky a já s ním chodím do třídy

mám mu říct že se mi libí já myslím aby se mi neposmíval

Nejlepší odpověď
Terryle

Třeba to poznal, ale nemá zájem.
Pokud nechceš, aby se Ti posmíval, někdy si ho odchyť a prostě mu to řekni – že je fajn, že ho máš ráda, líbí se Ti a chtěla bys ho víc poznat. Pokud má zájem i on, snad Tě někam pozve. A pokud zájem nemá, bude se před Tebou spíš stydět a snad to pak nikde nerozkecá, takže Ty si nebudeš připadat hloupě přede všema, ale jen před ním.
Toť moje rada z osobní zkušenosti. To, že se někdo líbí Tobě, ještě nezaručuje, že se budeš líbit i Ty jemu… Ale třeba jo, nechci Ti kazit iluze. Každopádně zlom vaz a buď v pohodě – třeba z toho nebude nakonec láska, ale přátelství. A to je možná ještě víc.

Další odpovědi
hanulka11

Prostě s ním kamaraď třeba z toho vznikne první láska, ty jsou nejhezčí -mám na ni krásnou vzpomínku

hanny 2

Vůbec nechápu,že to za ty 3 roky ještě nepoznal.