Zlatý

Je zde někdo alergický na jablka ?

Zřejmě ano, ale nevím kdo ? Proč by jinak soustavně mizely otázky z kategorie zábava týkajících se jablíček ? Už jsem tu otázku od Sůwy viděl dvakrát a zase je pryč.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ten "někdo" má možná pocit, že tím škodí, ale opak je pravdou. Tím mazáním vlastně umožní mnohem většímu počtu uživatelů, aby si mohli jablíčka vyzkoušet a já je budu trpělivě vracet. Už se mi to vrátilo od admina, tak jsem se ho v odpovědi zeptala, jestli vůbec věcí, co mažou. Asi ne...
Doplňuji:
Překvapivě jsem od admina dostala odpověď, že pečlivě každý nahlášený příspěvek posuzuje a bylo mi doporučeno posílat podobné příspěvky intimní poštou. Tak tady už je každá rada drahá, jdu dělat něco užitečnějšího. Howgh :-)

Další odpovědi:

Zlatý

je ...nevim proc je porad nekdo maze ...asi nema rad zabavu ...!! je to smutne ....suwa nedej se !!!!!

Stříbrný

Drape, tato otázka je ve špatné kategorii!!! :))
Alergie na jablka patří do zdraví :) Ale zajímavé, že jsou druhy jablek, které alergikům nevadí - třeba někdo uvede konkrétní druhy :D

Zlatý

Ano jsem. Zejména když dívka jablko pevně drží mezi koleny a křičí "Šmudlo, dneska je dieta".

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.