peterd108

Je výhodnější koupit nový settobox k televizi nebo koupit zrovna novou tv?

Nejlepší odpověď
Kepler

Není třeba kupovat novou TV, STB je k mání i za 700,. Pokud je ale dosavadní TV moc stará (víc než 5 – 10 let). je na místě zvolit vyspělejší novou TV podle svých představ.

Další odpovědi
jáára

Novou TV

Hlada

Na to nelze jednoduše odpovědět. Každý má jiné požadavky. Kdyby tomu tak nebylo, tak by některé výrobky byly neprodejné a přestaly by se vyrábět.
Já např. používám televizor jen jako monitor a tuner mám vždycky v zařízení, na které lze nahrávat.

Edison

Záleží, co máš za televizi a jaké máš nároky na komfort. Já to naštěstí řešit na kabelovce nemusím. Ale osobně jsem celkem náročný na komfort, tak už jen pokud bych měl TV, u který by mi něco tak nějak chybělo, koupil bych TV. Zase nejsou tak drahý, pokud nechceš opravdovou UHD OLED za padesát litrů.

Kryšpín

Koupit novou, kapitalista bude mít zase kšeft a ve sběrně přibude další odpad

mosoj

Při použití settoboxu budeš používat dva ovladače, pokud to nevyřešíš jinak.