zjentek

Je vůbec v silách zdravého muže spatřit překrásnou děvu a nezamilovat se?

Tohle by mě strašně zajímalo 🤷‍♂️🤷‍♂️🙏

Nejlepší odpověď
elkon

Zamilovanost není o vnější fasádě. Tak uvažuje povrchní člověk.

Další odpovědi
Dochy

Jo. Jeden pohled stačí tak maximálně na krátkou zakoukanost (tak 30s), pak to chce další stimuly. Samozřejmě individuálně to lidi můžou mít jinak. I u totální sexbomby mi nic nebrání pomyslet si „to je ale kráva“ po první větě co od ní uslyším.

Kelt

To, že při masturbaci myslí na tu, kterou viděl ještě neznamená, že se zamiloval.

da ny

Určitě ANO!

aliendrone

Těžko odpovědět. Nemohu mluvit za jiné jednak. Druhak pokud jde o to zdraví, tak bych našel DOST takových, kteří by mne za relativně zdravého označili. Tedy… až „na tu hlavu“. 😉 😁
Což je z mého hlediska SPORNÉ, ovšem chápu, že můj názor v tomto ohledu nemá tu správnou váhu. 🙂

Nicméně s ohledem na to „jak to mám já“ > jsem emočně STABILNÍ. Tudíž se hnedka nezamilovávám. Pragmaticky se rozhlížím při spatření takového exempláře po nějakém křovíčku či jiném poetickém zátiší, kde by se dal v poklidu uskutečnit „akt lásky“ (byť to se skutečnou láskou NEMÁ nic společného, spíše s velmi příjemným tělocvikem). Proto mne překvapuje, že ty jsi IHNED ZAMILOVANÝ. Totiž – zkus přístup obdobný, jako u prdu. To, že si chceš pšouknout ještě přeci automaticky neznamená, že se musíš HNED POS*AT! 😉 😁 😁

michalds

je