Drap

Je vám někomu také teplo?

Nejlepší odpověď
elkon

Srandisto…ale pod pergolou je příjemně.

Další odpovědi
rrihamirek1

Zcela urcite. A jeste vic se orosim, kdyz jdu nakupovat a vidim ty ceny.

VaclavZeman

Ja tady mam takovy parak! Normalne se nesprchuju vubec, ale posledni leta jedu sprchy dvakrat denne. A dokonce toho ani nesezeru tolik, co normalne. Doporucuji si udelat normalne kavu (ja jich klidne denne vypiju ke dvema desitkam), dat malo vody a hodne mleka a nechat vychladnout. A potom si pochutnat na studene kave.

Filip84

Venku je 34°C, v baráku 22°C. Kdybych měl v baráku 22°C v zimě, tam mi horko bude, ale teď rozhodně ne. A venku profukuje, a u nás je zeleno, jak v Bhutánu, takže tím nijak netrpím.

annas

Pro mně je nejhorší noc. V pčízem je v domě vše í v pohodě, ale v 1. poschodí horko. a nedýchatelně. Přes den mám zavřená okna, stažené žaluzie, ale přesto je v místnosti 28 stupňů. Větrání průvanem teplotu příllš nesníží, až přes noc se v místnossti ohldadí při otevřeném okně na 25. – 24 stupňů. .

Čekám, zda se naplní pranostika. Svatá Anna, chladno zrána.

paul1

Před chvílí jsem byl na půdě – tam je tedy příšerně. Mají nám zítra zavádět světelný kabel pro TV a internet (ten se má zrychlit, už se těším), tak jsem tam byl připravit místo pro montáž.. Ještě mne čeká úprava hnízda pro samici, má za pár dní porodit. Venku je 37°C, tak se mi tam zatím moc nechce, půjdu až se troch ochladí. Ségra poslala fotku teploměru ze Švýcar, na něm 42°C, to je tedy síla.

Čecho_slovák

Nechápu, proč se o to zajímáš. Je to každého věc!

Rokio

Teď je mi tak akorát.

jirka F

Právě jsem se vrátil z vedlejší vesnice ze hřbitova. A celou cestu zpět mně bylo teplo u nás je 30°c.