annas

Co se vám nejvíce líbí na přicházejícím jaru?

Nejlepší odpověď
www

jiná odpověď

Změna barev, vůní, zvuků, nálady.

Další odpovědi
anonym

jiná odpověď

Hlavně to,že jaro prostě pokračuje létem.A máme krásný týdenní štěňátka,která udělají ještě na jaře někomu radost.Mně už teď.:D

anonym

jiná odpověď

Na jaru se mi líbí, že končí zima a s ní i čas zimního oblečení a bot.
Své přináší jarní příroda a sluníčko.
Také přicházejí práce venku a na zahradě a já se v hlíně vrtám ráda a s láskou. Obzvlášť, když mi něco vyroste.

Drap

jiná odpověď

Jaro jako takové celkově. V dobách našich pohanských předků začínal nový rok na jaře.
Vždy mě to bere, když vidím jak se probouzí příroda, nejen rostliny ale i zvířata. Jak všude kolem začíná nový život.

zzzzz

Rozkvétající příroda

Mi se nejvíc na jaru líbí, že hned po něm přijde léto a na to se moc těším.

WeeBear

Rozkvétající příroda

A nejen příroda. Líbí se mi i když se vrací všelijaký hmyz, těším se na berušky.. A hlavně zbožňuji, když se v šest ráno probudím a sluníčko mi svítí do celého pokoje. Ne jako v zimě, že v šest ráno nebylo vidět ani na krok..

briketka10

jiná odpověď

že jsem mohla konečně odhodit zimní bundu a obout nízké letní kozačky k lékaři a nákup huráá..
celý den svítilo tak krásně sluníčko, seděly jsme se sestrou na její zahradě já hrála s pejskem fotbal a můj kocourek se jen tak vyvaloval to je to co se mi líbí na jaru a na teplých dnech..
zatím má krásná poupátka jen zakrslá vrbička malé kočičky :o)

venkovan

jiná odpověď

Co jiného než, že se ze zimních obleků vyvalí holá pravda.
Tedy především u děvčak pneumatiky okolo pasu, u kluků propadlé hrudníky, pokroucená záda od sezení u PC a absence jakýkoliv vyvinutějších svalů (s výjimkou prstu klikajícím na myš).
Nakže na jaře mne těší, že po létě a podzimu zas přijde milosrdná zima, která vše schová do příštího jara.

anonym

jiná odpověď

Souhrně řečeno začátek sezón, od chatařské, přes stavební (a tedy i větší šance na pracovní příležitosti), přes motoristickou, cyklistickou až po turistickou (a období randění). A samozřejmě i příroda jako taková.

iceT

jiná odpověď

Že už budu moci shodit teplé oblečení a boty,že už nebude vadit přes noc otevřené okno,že budu moct pověsit prádlo ven na balkon,je toho spousta.A samoz­řejmě kvetoucí příroda je na tom to nejlepší.

Sancha

jiná odpověď

To, že už je tu…

jendahun

Rozkvétající příroda

A hlavně ptáci,to jejich štěbetání,nám­luvy,zpěv.Boží stvoření.Jinak vůně,teplo a krása rozkvetlých rostlin.

Natee

jiná odpověď

Jen to počasí.. Vyloženě mě štvou hmyzáci.

player242

Cyklistické výlety

A

YEA :D

vagra

Rozkvétající příroda

Petra09

Rozkvétající příroda

misus

Rozkvétající příroda

Heřman

Rozkvétající příroda

A i když jsem alergik tak mě to nevadí.

Pěťák 007

Rozkvétající příroda

Příroda… :)

HelpMine

Cyklistické výlety

lenka.seda

Rozkvétající příroda

Zungu

Rozkvétající příroda

IK

Rozkvétající příroda

Dá se říci že krom těch Velikonoc se mi na jaru líbí všechno. A krom přírody se mi líbí že ožívají i lidé, také související činnosti jako jarní úklid, větrání šatníků, plení zahrady…ta energie která roste při čištění a obnově 🙂

Karel Brož

Já se vždycky nemůžu dočkat na teplé jarní počasí, abych konečně mohl shodit bundu nebo kabát, dále kalhoty a vzít na sebe kraťasy 🙂 To je tak skvělý pocit, když vysvitne sluníčko a je byť třeba jen 15 stupňů 🙂 Teď jsem se před jarem hlavně skvěle vybavil a objednal několik kousků kraťasů za pár korun z online tržiště s oblečením https://www.on­linesekac.cz/se­cond-hand-panske-kratasy-a-sortky/c-50 🙂