Rokio

Je v souladu s pravidlem zlaté morálky, pokud Filipovi budu přát malé nohy?

Podle tohoto pravidla mám jiným přát to, co chci, aby druzí přáli mně. Chci mít velké nohy. Neplyne z toho skutečnost, že druhým lidem mám přát veliké nohy?

Odpovědi
Filip84

S tím nesouhlasím: já každým „přeju“, co mu náleží! Co chce, to je mi dokonale a naprosto jedno.

Znám holku se stejnou diagnosou, jakou máš ty (paranoidní schisofrenie), co chce být vysoká, štíhlá blondýna, zatímco je malá, obtloustlá (škaredá! 😅) bruneta. 🤦‍♀️ Jaký by byl smysl v tom jí to přát? Ona nikdy vysoká, štíhlá a blondýna k tomu nebude. A pěkná rozhodně ne, už jenom pro ten 🤪 rypák! Tak? 🤷‍♀️

da ny

Zbytečná otázka.
Ať budeš „přát“ Filipovi, co chceš, jaká mu noha narostla, takovou má.