Anonym111

Je v pořádku být Odinista když jste Čech ( Slovan / germán) ?

Nejsem si jist jestli můžu věřit v Odina když jsem Čech ( Ale jsem z původem Germán).

pište prosím na email: vanc5@centrum.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Nesprávná otázka na nesprávném místě, nesprávnou formou a s nesprávným kontaktem.
Vhodné diskuzní fórum na tvé tápání nalezneš na četných tématických webech.
(Ke kontaktu je buď vnitřní pošta, ev. odkaz na kontakt v rubrice O mně – v profilu.
Právě ses zaregistroval, zavázel se respektovat pravidla, ale zjevně sis je ani nepřečetl).

Další odpovědi
anonym

Na to abys v něco-někoho věřil nepotřebuješ něčí souhlas.

baghira

Je v pořádku mít jakoukoliv (nebo i žádnou) víru, pokud tím neomezuješ nebo neohrožuješ jiné lidi.

Lukasy

Jsi ve svobodnem státě takže mužeš vyznávat jakekoliv náboženstvi. Ja mám sveho vlastniho boha a nikoho jsem se neptal jestli ho mužu mit a mužu ho uznávat .