Sezam1

Je tu někdo, kdo bojoval s depresí?

Dobrý den,kdo z vás tu bojoval s depresí a úzkostí?Jak jste je překonaly? Mám těžké deprese a úzkostné stavy.Chodím k psychiatrovi a na psychoterapii ale přijde mi že nic z toho nezabírá.Bojím se všeho,chodit mezi lidi,do obchodu atd.. Vnitřní strach začíná být silnější než já,přestávám díky tomu normálně fungovat.Normalní každodenní věci,úkony mi dělají veliký problém.Nic se mi nechce a musím se moc přemlouvat abych vůbec něco udělal.

Odpovědi
led

Myslím, že každý zdravý človek prešiel niektorou fázou depresie.
Niekto to prekonal sám vlastným úsilím, iný k tomu potreboval priateľov, rodinu a niekto zas lekára

Justin1

Menší depresi jsem měl před 13 a půl roky. Bral jsem antidepresivum 4 měsíce.

Nejhodnejsi

Pohyb nic víc není třeba pohyb takový kdy se zpotíte. Zadýcháte se tak že sotva lapáte po dechu.
Den za dnem toto je lék mnohem účinnější než jakákoliv medikamentózní léčba.
Máte pouze dvě možnosti místo buď to zkusit nebo se dál trápit.

Sezam1

Dostal se tu někdo z vás třeba do ,, blázince"?Jaké to tam je a jak to tam chodí?