Je to strach nebo něco jiného?

Mám přítele a ví,že jsem panna a myslím si,že chce sex a já mám strach a vycouvám ale nevím proč to tak je jako chci ho ale nevím proč vždy vycouvám poroďte mi prosím nevím co mám dělat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Klídek - počkej až to tvoje tělo bude chtít samo. A jestli je tvůj přítel šikovný, tak ti pomůže tak, aby jsi se víc těšila než bála. Jinými slovy - něžnostmi v tobě probudí mladou ženu.
A drobnost - chraňte se oba, abysi zde potom nepsala - nejsem těhotná?

Další odpovědi:

Bronzový

Nevím sice kolik je ti roků,ale bez větší analýzy ti mohu sklidným svědomím napsat,že nejsi na sex ještě připravena a toho jedince vlastně nechceš.
mirlin
Doplňuji:
a nevím proč si zablokovala naši interní komunikaci , já tedy stavím mosty i bez ješitnosti.

m i r l i n

Bronzový

souhlasim s mirlinem.podvědomně citis,ze to neni ten pravy.nenut se do neceho,do ceho plnym srdcem,bez zabran nechces,nebo budes nestastna.

Diskuze k otázce

Bronzový

mirlin

Ahojky,nedaří se mi poslat ti zprávu.Posílám ti tedy mail.
miroslavdoleel10@gmail.com

Rád s tebou poklábosím.

Pokročilý

Sopka

souhlasím s MIRLINEM , má věc velice solidní pohled a BenaDrky,by se spíš měla zamyslet nad sebou. SEX je vyústěním lásky a touhy po tom druhém a ne to takto už po několikáté propírat na veřejnosti,chudák je ten kluk.
Sopka

Bronzový

mirlin

BenaDrky : Tak to jsou obavy na nesprávné straně mince,sex a sexualní život je pouze tvé rozhodování,tvé matce do toho nic není to přirození je tvoje ona má své a také se tě neptala kdy ,kde , s kým.

mirlin

BenaDrky

mirlin: je mi 16 let a jsem s ním dlouho a mohu říct,že bych se nebála mít s ním něco ale mám strach,že se to máma dozví by mě zabila.

Zlatý

Deli

Mám jedenáctiletou dceru a pokud za pět let přijde o panenství s chlapcem, s kterým bude dlouho chodit a budou se mít rádi, rozhodně to mně, jako mámě, vadit nebude. Tak se neboj, nemysli při tom na mamku, ale na lásku a taky na ochranu!

Zlatý

Sůwa

Nezabije, protože by ji zavřeli. Taky snad byla kdysi panna a musela jednou se sexem začít, ne? Neboj a řiď se zdravým rozumem.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.