Lgee

Je to podle vás dobrá výhra?

je to nic ale je to z roztočení zdarma. celkem vyhráno 1200 Kč pak ještě za 300Kč zkuseno štěstí na jackpot, celkem vybráno 900Kč i když to nic není tak je to úplně zdarma a na stromě to neroste.

Odpovědi
elkon

To se musíš ptát na kdejakou hloupost?

aevul

Děláš reklamu, nebo se chlubíš?

paul1

Tak gratuluji, ale opatrně, příští hry mohou dopadnout jinak.

Rokio

Podle mě to není špatné na to, že si do toho nic nevložil.

zjentek

Jde tohle opakovat denně?

Drap

ano, dobrá.

Mravenec

Ano, gratuluji. Užij peníze moudře.

Pepa25

V Anglii jeden týpek v r. 2002 vyhrál asi 300 milionů korun, ale stejně to bylo málo – velmi poučné čtění zde: https://www.do­tyk.cz/magazin/nej­hloupejsi-vyherce-loterie-demoloval-auta-a-hazel-na-lidi-hamburgery-20200902.html