člověk

Je to pedofilství?

Dělají z nás ženy pedofila,když se vyholují a nechávají si "nafukovat"prsa,aby vypadaly co nejvíce jako holčičky?

Nejlepší odpověď
dudu

Jsem už docela starej chlap a musím se přiznat, že jsem nikdy vúbec tuto přednost nezáviděl chlupatým mužům, natož aby se mě líbily srstnaté ženy., vždy raději něžné panenky, ne mužatku. Dámy snad moji upřímnost prominou. I když jeden neví, údajě se v ochlupení shromažďují feromony a tito jedinci jsou pro opačné pohlaví více přitažliví??

Další odpovědi
-

nedelaji.

  1. je to hygienicke
  2. nechavaly by si prsa spise zmensovat 🙂

afro.minerva

Nafukovat prsa? Pokud vím, tak malé holky nemají velká prsa. Spíš jsou naprosto ploché, prsa nemají vůbec. Tak nechápu, v čem by jako měly ženy dělat z chlapů pedofily, když si nechají „nafouknout“ prsa. Navíc to milí muži po svých ženách často chtějí, aby byly vyholené. Pak se jim totiž nelepí chlupy na jazyk… (omlouvám se, pokud jsem někoho pohoršila)

Michal

Ne není.