bigbít

Je to náhoda?

Není to jen náhoda, anebo je to štěstí, že tu byla myslím předevčírem položena otázka…Co znamenají slova Panta Rhei? A na to samé jsem dnes měla odpovědět zkoušejícímu…a díky tomu, že jsem si přečetla odpovědi…vše plyne…tak mám na výbornou…to se mi ještě nestalo…vám ano?

Nejlepší odpověď
Terryle

Život je sled větších nebo menších náhod a je na každým, aby se rozhodl sám, jestli to jsou náhody, osud nebo něčí vůle :o) Já si asi týden před přijímačkama na VŠ četla nějakej magazín z přílohy, byl tam rozhovor s jakousi tehdejší ministryní, co čerstvě nastoupila. Jinak politiku moc nesleduju, ale tu jsem si zapamatovala. A u přijímaček se mě zrovna na ni zeptali. Takže jo, stává se to :o)

Další odpovědi
monkey

nestalo bohužel,náhoda?štěs­tí?nebo tě tam nahoře má někdo moc rád..............

GM

Náhoda neexistuje. Všechno má svou příčinu.

zdeny

GRATULUJI

hanulka11

Tak to je bezva náhoda. Říkají o mně ,že jsem čarodějnice, že vím co bude-tak to bylo možná tím -proto jsem otázku položila. Měj zase takové náhody-jsou bezva.

led

kolegyňa čarodejnice gratuľujem k správnemu načasovaniu otázky

bigbít

U těch přijímaček na VŠ by to „bodlo“…