Drap

Je to jen pro učitelky a učitele ? Nebo i pro nás ostatní ?

http://letecka­posta.cz/128600945

Nejlepší odpověď
briketka10

pro učitelky a učitele určitě, ale myslím i pro žáky a rodiče, kteří jsou taky nespokojeni co se nyní ve školství děje..

vylepila bych to na zastávkách 😁 klidně..

Další odpovědi
tom004

Netroufnu si hádat pro koho to je a pro koho ne,ale vím určitě,že já bych se styděl takto označkovaný chodit mezi lidi.

www

Může to být pro všechny, co se nebojí a umí přemýšlet. Kolik jich ale je, na to si netroufám 😁