Bronzový

Je to důležíté o čem píší noviny při příležitosti udělování řádů ?

Při příležitosti 28.října byli oceněni někteří lidé. Ale pozastavujeme se nad tím, že jeden byl nevhodně oblečen, že další vrátil medaili, další má jiné občanské jméno než pod kterým vystupuje atd. Nesrovnatelné činy se srovnávají stejnou medailí a samozřejmě jsou odměňováni příznivci a chleborárci. Nebylo jedné věci věnováno moc místa? Je to tak důležité, nebo ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Mně přijde zbytečné, jak o tom média informují,
nebo co zdůrazňují.

Těší mne, že vyznamenání obdržel Sir Winton,
a mám radost, že mohl přiletět do Prahy …

Další odpovědi:

Zlatý

Noviny netřeba,nechutné povahové rysy některých z vyznamenaných nepotřebují mediální publicitu.

Bronzový

Je to potřeba. Čím víc si toho přečteš o lidech, kteří ocenění rozdávají, i o lidech, kteří ocenění dostávají, tím máš větší šanci si udělat objektivnější obrázek o aktérech, kteří někdy méně a někdy více ovlivňují naši současnost (tahají za nitky). A až přijde čas, kdy můžeš dění trochu ovlivnit (budou volby), tak se rozhodneš snáze bez pozlátek, lží, slibů a koblih.

Zlatý

Kdo se pozastavuje ? Je to vždy politický a subjektivní názor. Fanatismus a pokrytectví našim médiím vždy šlo. President udělal tak jako každý jiný prezident to, co mu náleží.
Ten co vrátil metál , ho vrátil do zcela určitě nesprávných rukou a svým způsobem zneuctil Havla nikoliv Zemana.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.