Calimë

Je to baterií nebo samotným telefonem?

Měla jsem zde již otázku, jak mám oživit baterii v mobilu. Nakonec jsem zjistila, že mobil se zas tak rychle nevybíjí (i když je znatelný rozdíl).
Mám ale problém s nabíjením. Večer dám mobil do nabíječky- 53%. Ráno se podívám na stav baterie- 53%. Ihned vytáhnu mobil z nabíječky- 7%. Zrestartuju ho (ve statistikách mi ukazoval, že by mi mobil poběžel ještě den)- 4%, 19s provozu na baterii.
Co se děje? Je něco špatně s mobilem, nebo s baterkou? Mobil mám od vánoc nový.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Problém může být v baterii, telefonu i v nabíječce. Jedinou správnou odpověď může dát proměření v servisu.

Další odpovědi
anonym

Mám to samé jako ty – problém je v signálu – když se vyskytuješ na místě, kde moc signálu není, vybíjí se ti – ale pak jsem si pořídila novou baterii, a bylo to lepší.Ale stejně se mi strašně rychle vybíjí, musím ho mít pořád vypnutý:.....:)

DonVinkrozzo

Je to v baterii , je možné že byla vyskratována a ztratila svojí kapacitu. Nabiječkou by to nebylo, jen by se dělé nabíjel , ale zastavil by se až na 100%. V telefonu je tato příčina nepravděpodobná , jedině by se mohl vypínat když by byl nastaven aby se vypl při 20% ale v tomto případě tomu tak není. Pokud máte telefon méně jak rok , tak můžete dát baterii do záruky , jinak doporučuji koupit novou.