Pokročilý

Je to baterií nebo samotným telefonem?

Měla jsem zde již otázku, jak mám oživit baterii v mobilu. Nakonec jsem zjistila, že mobil se zas tak rychle nevybíjí (i když je znatelný rozdíl).
Mám ale problém s nabíjením. Večer dám mobil do nabíječky- 53%. Ráno se podívám na stav baterie- 53%. Ihned vytáhnu mobil z nabíječky- 7%. Zrestartuju ho (ve statistikách mi ukazoval, že by mi mobil poběžel ještě den)- 4%, 19s provozu na baterii.
Co se děje? Je něco špatně s mobilem, nebo s baterkou? Mobil mám od vánoc nový.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Problém může být v baterii, telefonu i v nabíječce. Jedinou správnou odpověď může dát proměření v servisu.

Další odpovědi:

Mám to samé jako ty - problém je v signálu - když se vyskytuješ na místě, kde moc signálu není, vybíjí se ti - ale pak jsem si pořídila novou baterii, a bylo to lepší.Ale stejně se mi strašně rychle vybíjí, musím ho mít pořád vypnutý:.....:)

Je to v baterii , je možné že byla vyskratována a ztratila svojí kapacitu. Nabiječkou by to nebylo, jen by se dělé nabíjel , ale zastavil by se až na 100%. V telefonu je tato příčina nepravděpodobná , jedině by se mohl vypínat když by byl nastaven aby se vypl při 20% ale v tomto případě tomu tak není. Pokud máte telefon méně jak rok , tak můžete dát baterii do záruky , jinak doporučuji koupit novou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.