•petr•

Je tento notebook dobrý?

Dobrý večer, je dle vašeho názoru tento notebook dobrý? Chtěl bych ho předěvším na hry. Děkuji
https://www.e­uronics.cz/no­tebook-lenovo-v110-15iap-cerny-darek-lnv80tg006pck­/p450173/?gclid=E­AIaIQobChMIhIT­D0YPx1wIV0RgbCh1­8dwHIEAAYASAA­EgLNKPD_BwE

Nejlepší odpověď
Arne1

A přečetl sis ten popis nebo jen předpokládáš že si to někdo přečte za tebe ?

Myslím třebas tu větu, kde se píše že je vhodný „pro základní hry“. Pod tím si představím například Solitaire 😉

Další odpovědi
aliendrone

Jestli myslíš hry jako flashovky na FB, tak na některé jednodušší by mohl stačit (forbesy, tetrisovky aj.). Jestli myslíš HRY, tak stačí na ty hodně staré.

Obecně noťasy nejsou na hraní vhodné. (tedy pokud nemáš zrovna Alienware apod. rakety za 4000USD ;) :D)

Zamysli se – integrovaná grafika i ta nejlepší je i v případě hvězdného procáku spíš podprůměrná ve srovnání s lacinou dedikovanou kartou. Navíc by ti ještě ukousla z RAM paměti (která je už tak na hry nedostatečná, spousta starších titulů jako Fallout 4 má minimální požadavek 8GB)

A k tomu připočti jebku procesor (který i tak ubohou integ.grafiku domrtví) , tudíž výkon ve hrách bude DOSLOVA TRAGICKÝ!!!

O tom, že to má místo SSD plotnový HDD, navíc ještě pouhých 5400 otáček – a to vše běží pod Windows 10 (takže spoustu starších, byť výborných her si díky nekompatibilitě s desítkami NEZAHRAJEŠ) …

Tohle dej babičce na e-maily s FB a Hay Day.

anonym

na 3D hry vhodný není, kvůli velmi slabé grafické kartě Intel HD Graphics 505, intel zatím nevyvinul dostatečně výkonnou grafiku pro mainstreamové 3D hry, takže je to vcelku jasná indície … aby byl notebook pro 3D hry vhodný je základním předpokladem integrovaná grafika AMD Radeon nebo nVidia GeForce