nwm

Notebook na natáčení

Dobrý den našel jsem si tento notebook: http://notebo­oky.heureka.cz/a­sus-k55vj-sx069h/poradna-otazka/190964/#q­uestion, chci se zeptat jestly by se na něm dalo bez sekání atd. natáčet hry jako minecraft, skyrim, amnesia, atd. Prostě ty náročnější Děkuji.
Doplňuji:
Proč ?? bys ses nechtěl dívat ?

Odpovědi
pudyhady

Určitě já nahrávám na slabším notebooku a vše je bez sekání.

huxa

ano i ne, závisí na nastavení her, nicméně, kdybys na tomto něco natáčel, nechtěl bych se na tebe dívat…

darius

  1. Nauč se pravopis.
  2. Když dáváš pro příklad Minecraft, proč píšeš náročnější?
  3. Nikdo se na tebe nebude dívat.
  4. Ten notebook nestojí za nic. Kup si raději Lenovo Y500, nebo Asus G55/G75.