Kryšpín

Je technicky možné umístit menší solár na aku sekačku pro okamžité dobíjení při slunečním svitu?

Mám zahradu 15 tisíc čtver. metrů což bude vyžadovat několikrát nabíjet aku.
Jelikož plánuji dopředu než nařízení přijde z Bruselu a to také z důvodů v Kalifornií od 1.1.2024 je zákaz používání motor. sekaček, křovinořezů, mot. pil, el. agregátů pokud to není dezinformace tak opravdu je USA již vzorem ke snížení emisí.

Odpovědi
Pepa25

🙂 Pokud je někdo takový (píp) že chce kosit pozemek 1,5 ha malou ruční sekačkou, tak mu nezbude nic než několikrát nabíjet 🙂

paul1

Něco takového existuje, tady je link:

Zdroj: https://www.in­zahrada.cz/zah­radni-technika-a-naradi/solarni-a-automaticka-travni-sekacka-na-travu-jako-predzvest-nove-doby.html

cappuccino

Kalifornie neni cele USA. Tam maji jina pravidla.

Dochy

Možné to je, ale nepočítej s tím, že Tě to zachrání. Maximálně prodloužíš dobu sekání na jeden zátah o pár desítek sekund.