AnnMary

Je stále „nemožné“ vyléčit Roztroušenou sklerózu?

Zdravím! Zajímalo by mě, jestli již existují nějaké léky (i ty co nehradí pojišťovna), které by tuto nemoc ZCELA vyléčily? Případně nějaké přípravky (i bylinky apod.), které by pacientovi výrazně ulehčily??Děkuji

Odpovědi
BandiOl

Dobrý den. My našim zákazníkům ke zlepšení zdravotního stavu doporučujeme produkty z bylinek. Výsledek je samozřejmě individuální. Pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte nás přes náš veřejný e-mail: bandiol@tiscali.cz

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/