Rokio

Je sprostý tento vtip?

chlap: Máte pěkná prsa.
žena: Co si to dovolujete? Chce jednu do huby?
chlap: Ano a druhou chci hladit.

Nejlepší odpověď
hapiky

Sprostý je jen docela málo. Jinak je obstojný.
Na nudistické pláži se opaluje babička se svými malými vnoučky. Jeden se zeptá: Babi, můžu si hrát s tvými prsy? Ano, zní odpověď, ale nechoď s nimi daleko.

Další odpovědi
Kepler

Žádná hrůza, ujde to. To se jednou chlubila hodně prsatá padesátnice, jak praktická jsou prsa gravitací poněkud vytahaná: „Víte jak si sama ve sprše dokážu umýt záda? Normálka namydlím prsa, zvednu ruce a horní půlkou dělám půlobraty doprava, doleva, doprava, doleva…“

Mr. Marek

Trochu, nic závratného.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.