Pokročilý

Je snad nemocná?

ahojky.. potřebuju se zeptat.. moji kamaradce se zkoro každej den motá hlava a není ji moc dobře nekdy to vypadá jakoby měla i omdlít.. vždycky to zničeho nic začne..a pak třeba po 3-4 hodinach to vetšinou přestane..už sem se ji ptala co se to s ní děje ale nechce mi to říct...tak se ptám vás jestli by jste nahodou nekdo aspon netušili co to muže být (alkohol ani drogy to nejsou to vím na 100%) dekuji i za ty nejkratší odpovedi :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Může to být z některých léků.Nebo má kamarádka jen nízký tlak.Taky to může být třeba cukrovkou.

Další odpovědi:

Zlatý

mám ten dojem, že tohle mívají lidi s vysokým tlakem

Stříbrný

Nejspíš to bude krevním tlakem ať si jej nechá přemněřit. Je dobré, jít se poradit z lékařem.Srdíčko je prevít nemněla by to zanedbávat.Bolívala mi často hlava tenkrát jsem dělal v nemocnici chodíval jsem si pro prášky a jednou mi zmněřili tlak.Dostal jsem léky na snížení vysokého tlaku a už 10 let mi hlava nebolí.

stres->psychické onemocnění

Zlatý

Ať si zkusí koupit tabletky železo - v jakékoli lékárně za pár korun. Mně se docela dlouho motávala hlava hodně, hlavně když jsem ji zakolnila nebo si lehla. Pak mi kamarádka medička poradila to železo a od té doby je to nesrovnatelný. Ale pokud by se to nelepšilo, ať si radši zajde k doktorovi...

Zlatý

Kromě toho,co již zde bylo řečeno,to chce taky dodržovat pitný režim!

Pokročilý

Co takhle navštívit lékaře?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.