Pokročilý

Je smích zabijákem vášně?

Nebo se to nějak dá sloučit?Patří smích v nějaké formě do postele?
Doplňuji:
Hlavní otázkou je, zda se da ve vztahu sloučit smích a vášeň (tedy nejen v posteli). Tedy patří k vášnivým vztahům smích? Dokáže se vytvořit vášeň ve veselych vztazích? Lze to sloučit? Jak a jakým poměrem?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stane-li se v posteli trapas je nejlepší se začít smát,je ale třeba vědět se kdy se smát a kdy ne.
Doplňuji:
Vztah není jen o jedné emoci,do vztahu patří vášeň,která s věkem a délkou vztahu ale upadá,ovšem ale po vášni přichází porozumění a souznění s tím druhým, smích, radost, starost, smutek a ne všechny mnou vypsané body jsou ovšem emoce.

Další odpovědi:

Zlatý

Moje partnerky měly vždy rády srandu většinou stejně jako já. No a pak to pokračovalo logicky i tam, ale jinak ))
No a nějkej "trapas" ? Tak na ten jsme vzájemně přímo čekali! Pokud nebyl, tak se holt musely vymyslet jiný srandičky ))
I v posteli má být veselo !!
Doplňuji:
Samozřejmě mám na mysli především předehru a trochu dál. Pak nastane určitý moment, kdy je vidět, že teď už rozhodně srandičky končí..))

Zlatý

co přesně se skrývá pod pojmem smích? Protože je třeba rozdíl smích a úsměv ..tak třeba já se usmívám u všeho, z čeho mám radost a potěšení ,)

Zlatý

Jde o to,jaká vášeň je myšlena. Někdo - např. - vášnivě rád sbírá houby. Řvát smíchy v lese pokaždé,když se najde houba..............
Co se postele týče - proti gustu........atd.
Ale jak se říká:"Vocaď,pocaď".
Jsou určité - dejme tomu - "fáze" - kdy by partner asi nebyl zrovna nadšený,kdyby se ten druhý začal řehtat.
--------
"Dokáže se vytvořit vášeň ve veselych vztazích? Lze to sloučit? Jak a jakým poměrem?"
-----------
Slučování,metoda a dokonce poměr - to není chemie.............
------------
Vyplyne to samo.

Patří. Když budeš chtít v posteli partnera lechtat nebo on tebe, je na místě se smát.

Zlatý

Je vztahu patří smích, vášeň, také starosti a pochopitelně i sex.
Jak si co která dvojice naordinuje, je její věcí a věcí jejich mentality. Smích i sex tedy k sobě patří.
P.S: Beer, být baba, chtěl bych to s tebou ty koni zkusit, i na starý kolena. Já to vidím! :-D :-D

Bronzový

Ano, existují páry, pro které je pomilování především ukrutná žunda. Pak jsou ale i páry, které si zapálí svíčky, nalejou si lehké vínko do broušených skleniček a pustí si Ravela nebo Čajkovského. Prostě takové magické, romantické, nadýchnuté intimno na úrovni, kdy se jen lehounce zachichotají do ouška. A ještě přidejme ty, pro které je to především výkonnostní nebo sportovní záležitost. A nakonec ještě pár, co si k tomu vytáhne z šuplíku pouta a bičík. Proč takový výčet? Jen si představte, že ty lidi mezi sebou promícháte. Partner Vás bude chtít zkrotit jako tygřici v cirkuse a Vy se mu při tom budete tlemit jako selka za stodolou. Nebo bude měřit, jak že už dlouho a pokolikáté a k tomu bude znít Bachova fuga. To by nešlo dohromady.
Už ten ... no nějaký klasik už někdy dávno řekl, že žádný způsob milování není nenormální pokud vyhovuje oběma partnerům. Rozumějte, oběma! Ne jen jednomu. Nebo, chcete-li, všem třem. A promnězamně celému regimentu, ale všem zůčastněným. Problém se smíchem je, že k zůčastněným se nedá počítat ani osazenstvo dětského pokoje, ani babička ve své komůrce, a už vůběc ne sousedi, co musí ráno vstávat a zejména, když "to" doma nemají.
Tak, a teď ať mi někdo řekne, že sexualita je primitivní a jednoduchá záležitost. ;-)

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

iceT: stylizace tvé věty má perfekt logiku ,)

Zlatý

iceT

No dejme tomu,že by se ti stal trapas v posteli a jako chlap by jsi selhal,řekněme že by se ti nelíbilo,kdyby se partnerka tomu selhání začala smát.Takže dělat z trapasů legraci ano,ale je individuální kdy se začít smát a to by žena měla poznat,kdy je smích vhodný a kdy ne.Stejně tak to platí i obráceně.

Zlatý

zjentek

říkejme kleknul ..kdyby něco kleklo, kdybych kleknul (už ženou vyslovené selhal vede k selhání) a ona by se okamžitě nezačala smát, mohla by si rovnou běžět do krámu pro nějaký ovoce či zeleninu, páč bych z té vážné situace už asi zůstal kleknutý po zbytek intimního života s ní ,)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.