Maggie.b

Je skákání zdravé?

Nemyslím to na trampolíně. Třeba to obyčejné skákání se zvedáním rukou (při cvičení) a i to přes švihadlo. Nemá to nějaký negativní účinek např. na páteč, kolena… Díky. 🙂

Nejlepší odpověď
Daves

No kolena dostávají zabrat, ale pokud na ně třeba dědičně netrpíš, tak ti skákání určitě neublíží.

Další odpovědi
zelí

Spousta sportovců to má jakp součást tréningu, např boxeři. Určitě je to lepší, než žádný pohyb.

pusinka50

Jestli jsi štíhlá s minimem tuků, tak bych se toho nebála. Nedoporučovala bych to silnějším postavám, kde přebývá tuk nad svaly. Tam by to opravdu mohly „odskákat“ kolena a kyčle.

arygnoc

prečo by to niekto robil?

;-Q

mosoj

Není, zakopneš a zlomíš si ruku.