Avatar uživatele
Matthew

Když budu skákat na místě bez švihadla, bude to mít stejný účinek jako s ním ??? :)

Jsem totiž líný si ho jít do obchodu koupit :D
Doplňuji:
Děkuji za zajímavé příspěvky k mé otázce :D No hlavně, že je to alespoň nějaký pohyb než žádný :) No a bolaku: určitě bych nešel skákat na ulici bez švihadla a máchal na prázdno rukama :D Vlastně aktuálně ani s tím švihadlem bych nešel na ulici :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Bublinnka před 4059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pokud budeš pohybovat i rukama jako se švihadlem, tak výsledek bude stejný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwrana

Ne.Nohy možná stejný,ale ruce se švihadlem musí vyvíjet větší sílu k pohybu švihadla,než když jsou ruce prázdné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Ja bych řek, že účinek to bude mít hlavně ten, že budeš vypadat jako pitomec :)

Představ si, jak by vypadal před barákem chlap, kterej krouží kolem pasu s obručí, jenže bez obruči…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Pájo

Rozhodně to není totéž! To může říci jen někdo, kdo přes švihadlo nikdy neskákal.
Proč myslíte, že se tedy švihadlo vyrábí.
Víte co? …to už si rovnou stoupněte, zavřete si oči a představujte si, že skáčete přes švihadlo jako bůh…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beer4Real

teoreticky jo páč to švihadlo je tam proto abys skákal a máchal rukama, takže když ty stejné pohyby budeš přesně dělat i s virtuálním švihadlem tak rozdíl bude nulový.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

zajímavý že na mě každej vždycky v doplnění reaguje…řekněte mi čím to může bejt :)

před 4059 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Matthew

:)

před 4059 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví