Matthew

Když budu skákat na místě bez švihadla, bude to mít stejný účinek jako s ním ??? :)

Jsem totiž líný si ho jít do obchodu koupit :D
Doplňuji:
Děkuji za zajímavé příspěvky k mé otázce :D No hlavně, že je to alespoň nějaký pohyb než žádný :) No a bolaku: určitě bych nešel skákat na ulici bez švihadla a máchal na prázdno rukama :D Vlastně aktuálně ani s tím švihadlem bych nešel na ulici :D

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud budeš pohybovat i rukama jako se švihadlem, tak výsledek bude stejný.

Další odpovědi
iwrana

Ne.Nohy možná stejný,ale ruce se švihadlem musí vyvíjet větší sílu k pohybu švihadla,než když jsou ruce prázdné.

bolak

Ja bych řek, že účinek to bude mít hlavně ten, že budeš vypadat jako pitomec :)

Představ si, jak by vypadal před barákem chlap, kterej krouží kolem pasu s obručí, jenže bez obruči…

Pájo

Rozhodně to není totéž! To může říci jen někdo, kdo přes švihadlo nikdy neskákal.
Proč myslíte, že se tedy švihadlo vyrábí.
Víte co? …to už si rovnou stoupněte, zavřete si oči a představujte si, že skáčete přes švihadlo jako bůh…

Beer4Real

teoreticky jo páč to švihadlo je tam proto abys skákal a máchal rukama, takže když ty stejné pohyby budeš přesně dělat i s virtuálním švihadlem tak rozdíl bude nulový.

bolak

zajímavý že na mě každej vždycky v doplnění reaguje…řekněte mi čím to může bejt :)

Matthew

:)