_Bůh_

Je ropa levnější než voda?

„Ind zmáčknul Rusa. Nestačí mu třetinová sleva na jeho ropu. Chce ještě větší. V Rusku se už teď paliva hromadí, neboť je není komu "udat“ ani právě ve značné slevě. Řidiči tam tankují i za 13 Kč/l, ale země přichází o velké miliardy. Embargo EU na ruskou ropu situaci dále zhorší."
Zdroj: https://twitter­.com/LukasKovan­da/status/15217270­32153063424

Odpovědi
Drap

To se divím, podle tvých předpovědí mělo Rusko už před měsícem vyhlásit bankrot, a podle tvých dřívějších vyjádření už mělo být úplně na dně.