Tomas 13

Je problém pro hada když nehibernuje?

Příklad zmije obecná v teráriu.

Nejlepší odpověď
beer

Ne všichni hadi hibernují.
Pokud není hibernace umožněna těm, co ji jejich způsob života vyžaduje, půjde většinou o velký problém s důsledky na jejich kondici a životaschopnost vůbec.
Studium

Další odpovědi
Alesh

Jako naprostý laik bych si tipl, že ta hibernace mu v podstatě prodlužuje život. Prostě jako, že tak rychle nestárne během ní.

kapka

Jako amatérka, která chodila v dětství do teraristického kroužku a sem tam si něco o plazech přečetla, s Aleshem souhlasím. :)