Bronzový

Je pro mě ten pravý?

Jak poznáte, že partner, s kterým jste bude ten pravý pro život? Které vlastnosti by měl mít a které neměl, které byste už netolerovali? Pro mě je to těžké rozhodnutí, páč jsem měla vše v životě pěkně nalajnované, od studia, až po partnerství, počet dětí apod., ale poslední dobou zjišťuju, že právě to partnerství se naplánpovat nedá... Ale netuším, prostě NETUŠÍM, co ještě překousnout mám a co už ne.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Milá Lucimio, ony se dají dost těžko nalajnovat i některé z těch ostatních věcí. Tak možná to studium, ale ani děti si nenalajnujete. A co se partnera týče, jak jste sama poznala, tam to jde snad nejhůř. Jak se říká, "do melounů a do lidí nevidíš".

Poznat toho pravého není nic jednoduchého. Trochu pomůže intuice a jistá dávka opatrnosti a prozřetelnosti (ty dvě věci nejsou dnes moc moderní). Z vlastní zkušenosti můžu ale říci toto:
Dívejte se dobře kolem sebe, dobrých mužů, použitelných pro život je sice jako šafránu, ale jsou - jenže ne všichni musí nutně vyhovovat Vám a Vy jim.
Pokud se Vám bude někdo líbit, nejdříve si ho dobře "prozkoumejte", ještě dříve, než vůbec budete uvažovat o nějakém vztahu.
Bude-li se Vám někdo dvořit, neříkejte hned "ano", ale dejte si čas na rozmyšlenou. Čím známější Vám člověk to bude, tím lépe a tím méně budete potřebovat času.
Pokud se Vám bude dvořit muž, který se Vám nelíbí a víte, že tohohle ne, nebojte se ho odmítnout.
Když už budete s někým chodit, porádím Vám jednu velmi nemoderní metodu. Pamatujte si, že jeden druhého nepoznáte v posteli. Jednak tam bude poněkud pozdě a pak, tam Vám partner bude s největší pravděpodobností vyhovovat - tím spíš na začátku vztahu, když budete oba zamilovaní. Pokuste se sex co nejvíc poodsunout a raději toho druhého poznávat v běžném životě. Stejně tak se pokuste poodsunout společné bydlení. On takový případný rozchod je vždycky jednodušší, pokud spolu nežijete a nemyslete si, že pod jednou střechou se poznáte lépe, než mimo ní.
Nebojte se dialogu, pokud se Vám napartnerovi nebude něco zamlouvat.

Ještě než ale nastane něco z toho, zkuste si sama zmapovat, které vlastnosti se Vám na mužích líbí, které Vám vadí, ale byla byste schopná je tak nějak "přežívat" a žít s nimi, a které by Vám opravdu vadily tak, že byste nebyla s jejich nositelem schopná žít (zkuste si je třeba napsat na papír a popřemýšlet nad nimi).
Až si partnera najdete, buďte tolerantní, ale ne za každou cenu. V mnoha věcech budete muset oba ustupovat, ale jakmile budete jeden z Vás dělat něco, co Vám bytostně vadí, nemá smysl takový vztah táhnout dál.

Další odpovědi:

Zlatý

Až ho potkáte, určitě poznáte, že je to ten pravý, prostě to vycítíte. Doporučuji s partnerem nejříve bydlet na zkoušku, vdát se určitě, až ho opravdu dobře poznáte v dobrém i zlém. Držím Vám pěsti, ať takzvaného partnera své duše brzy potkáte.

Jak říkávala moje babička,"jo hochu život není lehký jako péříčko,ale těžký jako traverza".
Tak to v životě chodí,nic moc se nedá nalajnovat.

Bronzový

Prosím pěkně,běžte na to logicky a né lidsky.
ZEPTEJTE SE SAMA SEBE.JSEM JÁ PRO NĚHO TA PRAVÁ A CO PRO NĚHO
1/můžu
2/chci
3/jsem schopna
UDĚLAT
PAPÍR A TUŽKU VLEVO KLADY VPRAVO ZÁPORY.a uvidíte .jak bude víc mínusů,tak to řešte
A hlavně zeptejte se sama sebe,jastli je partner s váma spokojen.A pak se teprv zeptejte jeho.Dokonce to je lepší v něčí přítomnosti a pak o samotě.a hllavně sledujte jeho ruce,poví víc než slova,muži totiž trpívají komplexem sebejistoty,který je ale vypěstován ženou,ať maminkou nebo partnerkou.
STAČÍ?No jistě,že ne,je to váš život

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.