Savier

Je přistání na měsíci podvrh?

Nebo je to jen konspirace?

Nejlepší odpověď
Filip84

Byl jsem na Měsíci, jasný? Byl jsem tam, i když nevím proč, je to dost nuda: není tam televise, obchody, žádný restaurace, ani hrnek Kaffee se tam nesežene; Měsíc je prdel světa!

Hele, Savier, opravdu míníš, že tady chodí někdo, kdo ne/přeblafl ředitele NASA, a proto byl na Měsíci? Je tu různá vybraná společnost, leč jsem si jist tím, že tu nikdo nepřeblafl ředitele NASA. 🤷🏽‍♀️ Tak proč se ptáš tady? Nevíš, že reklama je propaganda? Na každou otázku opravdu odpověď obdržet nemůžeš.

Právě jsi se dozvěděl od toho, co nepřeblafl ředitele NASA, a proto byl na Měsíci až osmý (z devíti, zato prvý s knírem!), že Měsíc je prdel světa. Jestli chceš zažít nějaký zážitek v prdeli světa, bohatě stačí si zajet do Ptákolandu (Havířov) a projet se ptákobusem. Známá teďka jela, modrým ptákobusem. Jede takhle, za tmy z rána, najednou Schluß: autobus zhasne, motor zdechne, pták do nechá dojet na zastávku a volá: „Ahoj, autobus nejede … Nevím, já jsem řidič … Ne, nemohl, já jsem řidič.“ Pak se paní ptala, jestli pojedou dál: „Nevím, autobus nejede.“ Pak se pán ptal, jestli přijede náhradní. „Nevím, neříkali, tak asi ne.“ 😎

Máš to zážitek lepší, než fakani v Legolandu, a za třicet korun! 🙄 A Ty řešíš nějaký Měsíc!? 🤦🏽‍♀️

Víš co, já si vždycky vzpomenu na Raketu mládí, jak „tak zpívá z Ameriky dívka, s dělníkem země Sovětů…“, a že „blízko je vesmírný festival“. Samozřejmě, že to s tím výzkumem vesmíru dopadlo na pikaču, protože ono pohánět transgalaktický samolet dyzlem polskim není úplně ten nejlepší nápad na světě. To už je lepší jet do Beijinku na volským povozu. Jinými slovy: byla sabaka intergalaktičes­kaja, pak Gagarin a jeho parta, možná, teda, i delegace mírumilovných pracujících z U. S. na Měsíci, ale že by kvůli tomu zlevnil chleba, nebo něco podobnýho, to mi fakt známo není.

Tak? Jeď na výlet do Ptákolandu a ušetříš! 😎

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IA_nPcdA­AEk

Další odpovědi
Drap

Jedni tvrdí že ano, jiní že ne. Nedokáži rozhodnout. Nebyl jsem u toho.

zjentek

Jedno nebo druhé, tak nějak to bylo a bude.

Pepa25

Drap: chápu rubriku „zábava“ a přístup „na blbou otázku blbá odpověď“, ale ten mamlas je to schopný vzít vážně a myslet si, že funguje argumentace typu „neviděli jsme Savierovu hlavu, tak nedokážeme rozhodnout, jestli ji má“

Filip84

Pepa: Savier si pojede udělat zácvik na intergalaktický vejlet na Vítkovický nádraží, protože když přežije to, tak přežije opravdu všecko (a když se v něm ztratí, protože tam je černá díra: to už bude úplně a naprosto jedno, co si myslí / myslel!), zlatá samotka na Mírově proti tomu!

Potom se pojede připravit na řiť světa do Ptákolandu, pak přeblafne ředitele NASA, poletí, na intergalaktickém samoletu, na Měsíc, udělá tam krok, a v ten daný okamžik budeme mít živýho svědka, že přistání na Měsíci nebyl podvrh, teda minimálně u Saviera, a to pouze tehdy, jestli bude mít zpáteční lístek a nedopadne, jako sabaka intergalaktičes­ka. 😂🤓