marci1

Je „přijatelné“ pro Evropu vyjádření polského europoslance Janusze Korwin-Mikke k menším platům pro ženy?

Jakožto méně inteligentní, slabší a menší by podle polského europoslance Janusze Korwin-Mikke měly ženy vydělávat méně než muži. Ne, nepletete se, nevrátili jsme se v čase a je pořád rok 2017. O to děsivější je, že tento proslov polského extremisty zazněl ve středu 1. března právě na půdě Evropského parlamentu v Bruselu.
Net

Odpovědi
Mc Merkurion

… vzhledem k tomu, že polsko je velmi věřící, a víme jakej názor na ženy má církev, tak mne to nepřekvapuje … a co se děje v Bruselu netřeba komentovat, tam za pravdu hrozí trestní stíhání (https://www.re­flex.cz/clanek/ko­mentare/77985/ma­rine-le-penova-prisla-o-imunitu-holt-rekla-pravdu.html) …

Kepler

Poláky nemůžeš brát vážně, oni jsou nacionalsti a šovinisti v každém ohledu. Ne nadarmo se na Těšínsku kdysi říkalo (po překladu): ty jsi blbý jak Polák. Nedávno dokonce jedna polská politička prohlásila, že Češi nejsou už od přírody inteligentní a Poláci jsou chytřejší, nebo něco v tom smyslu. To by přece inteligentní člověk nikdy neřekl, že 🙂 Znám ty fenomény dobře, vyrůstal jsem mezi nimi na Karvinsku…

xxx3

Tak my v ČR také máme v rukávu jedno eso, a to dokonce na mnohem významnějším postu.....naštěstí zatím nikde nehajluje, ale to je asi slabá útěcha.

ivzez

Pro Evropu (světadíl) nejspíš ano, pro její obyvatele ne…

Drap

Pro Evropu jak vidět jsou přijatelnější daleko větší blbosti.