Kura

Je právoplatné tetování „NO RESUSCITATION“?

Když budu mít tento nápis vytetovaný na prsou, je to směrodatné pro záchranáře?

Nejlepší odpověď
Quimby

Ne. (Správně je resusciTation)

Další odpovědi
Dochy

Právoplatné ano. Nech si vytetovat co chceš. Ale jako projev Tvé vůle to pravděpodobně nikdo, zvlášť v kritické situaci, brát nebude. Když budeš mít na čele vytetováno „F_ck me“ taky bych neočekával že kvůli tomu budeš mít bohatší „společenský“ ži­vot…

Doplním: Oni by to asi i vzali, jenže pro něco tak závažného by potřebovali mít jistotu že jde o vaše přání a na ověřování pravděpdobně nebudou mít čas.