zjentek

Je pravdou, že existují dva zásadní způsoby života?

Takový, ve kterém čekáte, až dorazí někdo, kdo vás z něho vysvobodí, a tak takový, ve kterém nemáte čas a prostor na kohokoli čekat.

Odpovědi
INRI

Každý život je o závislostech, které se vším živým manipulují

Zdroj: https://youtu­be.signaly.cz/

Rokio

Každý jedinec preferuje jiný způsob života. Někteří lidé jsou ale duševně nemocní, a proto mají jistá omezení, které částečně kompenzuje invalidní důchod a jiná opatření ze strany státu.

elkon

Bláboly, každý žije tak, jak mu vyhovuje. Je to každého svobodná volba.

quentos

Vyhledem k absenci čárek bych chtěl vidět, jak to všechno (zejména popis otázky) přečteš na jeden nádech.

zjentek

Prosím o malou ochutnávku zde v diskuzi jak by mělo vypadat správně. Budu vděčný, pořád se učím, děkuju. 👍

zjentek

JO TAK, to už je opravený!!! Promiň, já si nevšiml 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ stydím stydím…

zjentek

Ale přeci se na cosi zeptám- ta čárka před „a“ v opraveným textu je překlep anebo tam má být správně? Díky (;