jirka F

Je pravda, že počasí je téměř vždy nevyzpytatelné?

Před nedávnem meterologové psali, že všude na vánoce bude teplo, a najednou koukám a venku –5°C a sněží a to ještě varují, že v noci přituhne.

Nejlepší odpověď
led

Nie je to pravda. Počasie sa neriadi myšlienkou. to len, my ľudia, ktorí myslia podľa príznakov predpokladajú (pre neznalých preložím: předpokládají) na základe pozorovaní, pravdepodobnosť konkrétneho počasia. Ale aj rosničkári sú ľudia a človek je tvor omylný. A proto Jirko, promiňte… Jaroušku, neškrtej ty sirčičky… 😉 (Meziměsto aneb Zde Alfons, haló) https://www.y­outube.com/wat­ch?v=2IJjmxu3UxQ

Další odpovědi
zjentek

No tak ono hned po tom extrémním větru ve čtvrtek se dalo očekávat, že „se před ním spletli“. (;

Kepler

No jo, koukat do počasí a ženské do hlavy je jako do meloumu. Jediné spolehlivá přepověď je, že v noci bude tma.

Pepa25

Náhodou je jim předpověď docela povedla – jediné nedorozumenění byla „vánoční obleva“, která byla ve skutečnosti na Štědrý den, což tedy pro mě osobně ještě nejsou Vánoce. Pak mělo hned přijít ochlazení, které přišlo.

Ametyst

Ano, je. Proto mu vložíme do rukou naši technologicky vyspělou energetickou soustavu, aby Greta a jí podobní neplakali.