Avatar uživatele
jamesdean

Je pravda, že Klánovický les je historicky místem, kde se často skrývají zločinci?

Zajímavá 0 před 135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Emefej

Oblíbené vycházkové místo, lidí jak na Václaváku, tam bych se jako zločinec ukrývat nechtěl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

O neblahé pověsti Klánovického lesa, jemuž se někdy přezdívá Vidrholec, svědčí skutečnost, že jen během letošního listopadu v něm policie zasahovala celkem jedenáctkrát. Odehrály se zde krádeže i násilné trestné činnosti. Největší lesní porost v metropoli na východním okraji Prahy už byl dějištěm několika vražd – nejznámější z nich je „mord“ hledače pokladů z června 2014, který posloužil i jako scenáristický námět pro jednu z epizod televizního seriálu Případy 1. oddělení.
Zdroj: https://www.ex­tra.cz/zpravy-desiva-smrt-miminka-v-klanovickem-lese-dvojnasobna-vrazda-zena-obeti-marne-ozivovala-385a5?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=hpfe­ed.sznhp.box
😕

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Pracoval jsem v blízkosti Klánovic před mnoha lety. Dost často jsem přes Klánovice procházel a tenkrát tam vládla pohoda. Líbily se mi domy mezi vzrostlými stromy, nějak mi to připomínalo Finsko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek