jamesdean

Je pravda, že Klánovický les je historicky místem, kde se často skrývají zločinci?

Nejlepší odpověď
Emefej

Oblíbené vycházkové místo, lidí jak na Václaváku, tam bych se jako zločinec ukrývat nechtěl.

Další odpovědi
marci1

O neblahé pověsti Klánovického lesa, jemuž se někdy přezdívá Vidrholec, svědčí skutečnost, že jen během letošního listopadu v něm policie zasahovala celkem jedenáctkrát. Odehrály se zde krádeže i násilné trestné činnosti. Největší lesní porost v metropoli na východním okraji Prahy už byl dějištěm několika vražd – nejznámější z nich je „mord“ hledače pokladů z června 2014, který posloužil i jako scenáristický námět pro jednu z epizod televizního seriálu Případy 1. oddělení.
Zdroj: https://www.ex­tra.cz/zpravy-desiva-smrt-miminka-v-klanovickem-lese-dvojnasobna-vrazda-zena-obeti-marne-ozivovala-385a5?utm_sou­rce=www.seznam­.cz&utm_medium=sek­ce-z-internetu#dop_ab_va­riant=0&dop_sou­rce_zone_name=hpfe­ed.sznhp.box
😕

paul1

Pracoval jsem v blízkosti Klánovic před mnoha lety. Dost často jsem přes Klánovice procházel a tenkrát tam vládla pohoda. Líbily se mi domy mezi vzrostlými stromy, nějak mi to připomínalo Finsko.