Je pravda, ze kdyz se prejime , ze se nam zdaji spatne sny ? Ja se dnes precpala a ted mam strach .. ,

ze se mi dnes bude zdat o jednom zde uzivateli ! :-)
-iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Milá -iv- žiadny strach. Pred zaspávaním nemyslite na jedlo, aj keď vám chutilo, ale napríklad, ako ste naháňali kocúrika. Žiadne škaredé sny, to čo cítite počas spánku, je váš kocúrik, ktorý si na vás ustlal.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak si dejte chlazenou plzničku a bude se Vám nakonec o tom uživateli zdát něco strašně krásného...;-)

Zlatý

určitě bude

Zlatý

To vám nezávidím - ať je to kdokoli.

Zlatý

M2 , i když se přežeru, tak se zdává o různých příšerách, ale ne o nikom zdejším

Ale, copak, vždyť přece ses nepřejedla poprvé v životě, takže už dávno víš, že je to pouhá pověra.
Tudíž otázka má skrytý podtext s apelem nabízející jistou souvislost s řetězcem otázek v téže rubrice, v jaké je vložena i tato.
Ostatně už předtím se ti zdávalo o zdejším uživateli a přežilas to, jak vidno, ve zdraví.
Doplňuji:
Haló, iv, tak nám napiš, jak to dopadlo při ránu?

Diskuze k otázce

anonym

Dr., tak se mi zdalo, ze se mi rozbil zip u kozacky. ! Opravdu o nej mivam strach. Davam si do nich dziny . ( tak to byl jeste dobry sen ). :-)
A ted to prekvapeni : Rano jdu do predsine , podivam se na kozacku a zip byl ....
neporuseny !! :-))
P.S. K bodovani. Palec davam az za hvezdicku. Jinak ne !
A klidne si to zkopirujte a kdykoliv pouzijte. !
A novinka : Jsem trochu nasr .. , tak prechazim opet k vykani. At si myslite , co si myslite. -iv-

anonym

Vždyť víš, že já už body dávno nepotřebuji a hvězdičku jsem ti dal z titulu věrného snoubence.
S tím bodováním to bylo úplně jinak míněno, než se z toho strhl ten nekritický "hon na čarodějnice". S annas jsme si to už vyjasnili, můžeš se jí zeptat. Ve chvíli afektu odmítač neslyší věcné argumenty.

anonym

Nejlepsi by bylo, kdyby se nemuselo porad neco vyjasnovat. Proste to "nenapadne " upozornovani at uz na cikoliv soukromi je mi proti mysli.
Jdu dnes spat o neco driv, at se zase nenastvu.
Dobrou. -iv-

anonym

Máš pravdu, ale tentokrát jsi měla své poselství směrovat kamarádce, protože ta ujela v afektu a ze vzteku, že jsem jí odmítl brát mobil. Teprve následně v mailu uznala, že odpověď na dobu vzniku byla správná, jenže to se zdejší povrchní vymítači ďábla už bohužel nedozvědí a nebo prostě nepřiznají. Vždyť senzacechtivý dav je tak snadno manipulativní. Tuhle metodu zvláště bulvární média používají už odjakživa jako osvědčenou.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.