JežíšKristus

Je Polsko nacistickou zemí?

„Polsko je rozdělené na 16 vojvodství, která byla doteď hlavními příjemci z evropských operačních fondů. V pěti z nich na východě země, kde žije přibližně 12 z 38,5 milionu obyvatel, od roku 2019 dominují „zóny bez LGBT”. Ty například zakazují sexuálním menšinám vstup do kavárny, restaurací, kin či veřejných parků, což se podle Bruselu příčí zásadám společnosti.“
Zdroj: https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/cla­nek/polsko-najednou-zacalo-tolerovat-lgbt-leklo-se-ze-prijde-o-evropske-miliardy-40372466

V Polsku vytvořili skupinu osob „druhé kategorie“, už jim zakázali kavárny, restaurace, kina, parky. Teď už to stačí jen nahnat do plynu, ne? Nebo ještě předtím udělat Noc dlouhých nožů, a zkonfiskovat LGBT majetek?

Foto: https://www.ib­times.co.uk/ho­locaust-memorial-day-2016-that-dark-time-history-should-be-warning-todays-treatment-1540318

Nejlepší odpověď
Rokio

Není, ale to, co se tam děje, není to pravé ořechové.

Další odpovědi
Ametyst

Novinkáři – toť zdroj dezinformací. Vždyť se oficiálně neočkovaní v ČR také nesmí objevit v kavárnách, restauracích, na hromadných akcích, a to je v pořádku, to je “něco jiného”: do vakcín se vrazilo už tolik peněz, že se nesmí připustit, že nefungují, a očkovaní jsou stejně tak infekční. Polsko je katolická země, a uznává manželství muže a ženy, dvě pohlaví a tradiční rodinu. Nemá to nic společného s německým nacismem, proboha.

zjentek

Zvrhlíci si zpravidla za všechno mohou sami a s nimi to pak bohužel odskáčou i ty světlý výjimky, no.

plebs

EU by mohla respektovat některé většinové odlišnosti v některých státech EU je to převážně katolické obyvatelstvo.
Jinak Poláci mají svoje přednosti bojovali proti Rusku proti Německu a před Německem na počátku druhé světové války nekapitulovali jako Československo.
A mají hlavní zásluhu, že můžeme diskutovat bez přídržtašek důležitých to mazálků.

JežíšKristus

plebs: Pokud vám zakážou chodit do restaurace a do parku kvůli tomu, co nemůžete ovlivnit, tak s tím bude spokojen, nebudete proti tomu protestovat?

JežíšKristus

Lidé s jinou sexuální orientací jsou ostrakizováni, a Češi ještě vytáhnou očkování a označí je za zvrhlíky. Chce se mi zvracet. 🤮🤮🤮

Rokio, děkuji za Tvou odpověď, zdá se, že jsi jeden z mála, kterým ještě záleží na lidských právech.

zjentek

To víš že jo… „ostrakizováni“ z fabrik a závodů především do politiky, sportu a kultury. Dnes je to prosté. Si do mobilu stáhni Grindr a mrkni, CO máš okolo sebe. Tě možná bude přecházet zrak a nestihneš se divit a to TEPRVE pudeš blejt 🤢🤢🤢

JežíšKristus

Zjentek: Mám mezi přáteli homosexuály, vím do jakých podniků v Praze chodí, k tomu Grindr nepotřebuju. Stejně tak nepotřebuju appky k tomu, abych věděl, kolik lidí dělá BDSM a proč měl takový úspěch film 50 odstínů šedi. Jestli vám tolik vadí homosexuálové, tak je mi vás líto. Vězte, že vše-sexuální orgie byly pořádány již ve starověkém Římě, majetné ženy spaly s Gladiátory, a někteří Senátoři zase s muži. Nemusím připomínat, že Řím je prvopočátkem evropské civilizace.

Jinak, počítám, že vám není 18, že už máte nějaký rozum. To, že na zákaz chození do restaurací a dalších veřejných míst reagujete tak jak reagujete, je dost smutné. Holt jsme 40 let za Německem, zejména myšlením.

zjentek

Jk, koukal's na Kaligulu, co?

Ty buzny mají jeden společný jmenovatel. Perfektně ho již poměrně dávno vyjadřoval Vladko Dobrovodský. Inu požitek za každou cenu, no… Někteří jen pro požitek a pohodlí dokonce i studují! Njn, svět se v kravskou Peetchu obrací ježísí.

ten který je

JK:Pozor ať nepozvracíš přítele.👄