Kalda2

Je pohlaví tmavší než ostatní kůže?

http://ona.id­nes.cz/deset-nejvetsich-mytu-o-muzskem-penisu-fcp-/zdravi.aspx?c=A070717­_092726_sexua­lita_bad

Mně jde o to, jestli je pravda, že pohlaví tmavší než zbytek těla.

briketka10: A pravda není to, jestli je pohlaví tmavší, nebo jestli je to mýtus?

Nejlepší odpověď
briketka10

Četla si celý článek podrobněji,
že jsou to vše mýty o mužích :)

A pravda to není.

Ne – není všechno je to mýt prostě,
jestli víš co je to ten mýt, tak je to
lež, jako věž ušatá :))
Ale nejdříve, bych se být tebou než
se zabývat blbostmi v článku raději
učila po večerech Český jazyk bude
to více užitečnější.

Další odpovědi
Mc Merkurion

„… Barva kůže se liší podle obsahu pigmentu (melanin). Je odlišná i u téhož jedince na různých místech těla. Tmavější zabarvení kůže je na zádech, na končetinách na straně extenzorů, v axile, na skrotu a penisu, na labia majora pudendi, v okolí řitního otvoru a na dvorci prsním…“

Zdroj: https://is.mu­ni.cz/th/10246­1/fsps_b/Pred­ni_strany_proh­laseni_obsah.pdf

zjentek

Jo, i mněkterej běloch to má jak černoch.

briketka10

Mc

Tvůj odkaz mi nejde otevřít poraď mi, jak na
něj.
Mám W8.1 Díky. nestalo se to poprvé, kdy mi
nejdou otevřít odkazy z Wikipedie apod.

briketka10

Jo ták je to myšlený tak to snad tazatelka
pochopí už nemůžu nijak doplnit odpověď,
abych jí to napsala a nevím, jestli čte diskuzi.

Mc Merkurion

to jsme dva, proto jsem zde dal odkaz přes googla … https://www.go­ogle.cz/search?q=Pe­nis+m%C3%A1+stej­nou+barvu+jako+k%C5%AF%C­5%BEe+jinde+na+t%C4%9­Ble&oq=Penis+m%C3%A1+­stejnou+barvu+ja­ko+k%C5%AF%C5%BE­e+jinde+na+t%C4%9­Ble&aqs=chrome­..69i57&source­id=chrome&ie=UTF-8#newwindow=1&q=1­.%C3%9AVOD+T%C3%A9m­atem+m%C3%A9+­Bakal%C3%A1%C5­%99sk%C3%A9+pr%C3%A1ce+j­e+K%C5%AF%C5%BEe (první odkaz) …

Mc Merkurion

… v článku je vždy tučně vytištěn mýtus (má stejnou barvu jako kůže jinde na těle) a pod tím vyvrácen (je tmavší než zbytek těla) …

Mc Merkurion

nejde vložit odkaz: je to ten první: https://www.go­ogle.cz/search?q=Pe­nis+m%C3%A1+stej­nou+barvu+jako+k%C5%AF%C­5%BEe+jinde+na+t%C4%9­Ble&oq=Penis+m%C3%A1+­stejnou+barvu+ja­ko+k%C5%AF%C5%BE­e+jinde+na+t%C4%9­Ble&aqs=chrome­..69i57&source­id=chrome&ie=UTF-8#newwindow=1&q=1­.%C3%9AVOD+T%C3%A9m­atem+m%C3%A9+­Bakal%C3%A1%C5­%99sk%C3%A9+pr%C3%A1ce+j­e+K%C5%AF%C5%BEe.

cochee

Jde vložit odkaz.

Mc Merkurion

… ne ten první v google mi nejde, je to PDF, tak mi to ukaž …

cochee

http://is.muni­.cz/th/102461/fsps_b/Pred­ni_strany_proh­laseni_obsah.pdf