kamila44444

Přes víkend jsem se spálila na slunci. Mám na obličeji růžové fleky. Můžete mi doporučit, jak pleť sjednotit?

Přes víkend na slunci jsem se spálila.. Udělaly se mi puchýřky i na nose.. Celé čelo mám tmavé a loupe se mi.. Kůži jsem sloupla pinzetou. Mám na Obličeji růžové fleky. Můžete mi prosím něco doporučit, jak pleť co nejdříve sjednotit?

.. místa, kde jsem sloupla kůži se vybělí, nebo ztmavnou? Díky

Původní neotázka

spálená kůže od slunce

Odpovědi
Nuk nuk

V první řadě, to loupání pinzetou nebyl úplně dobrá nápad. Nicméně, pokud jsou už puchýřky pryč, pak to chce hlavně trpělivost, ale pomoci si můžete krémem s beta-karotenem, případně nějaký hydratační krém pro vemi citlivou pokožku. (To fialové je nová kůže, která je velice citlivá!).

Drap

Stále mazat a čekat. Jsou i různá mléka a spreje na spáleniny od slunce. Všechno však chce svůj čas.

carlosbomber

Taky bych ješte doplnil k odpovědím že je důležite pravidelně dodržovat pitný režim. Přece jenom ta pokožka je dehydratovaná. Skus si zajít do lékarny a tam ti možna něco doporučí.

mosoj

Co nejrychleji to nepůjde. Pak pomůže jedině líčení.